گروه تولیدی توسکا منبت

آدرس : جاده امام رضا، شهرک صنعتی خاوران، سایت چوبستانه، چوبستانه ششم، بعد از بانک ملی پلاک 5338

جزیره منبت چوبی

امروزه طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه با توجه به نیاز مخاطبان و امکانات آنان شکل های گوناگونی را به خود گرفته است. جزیره آشپزخانه یکی از مدل هایی است که چندین سال است در آشپزخانه های ایرانی راه خود را پیدا کرده است. جزیره آشپزخانه در واقع نوعی پیشخوان مجزاست که از سایر کابینت های دیگر آشپزخانه جداست و امکانات مختلفی همچون سینک، گاز رومیزی و هود مجزا را داراست. همچنین از آنجا که جزیره آشپزخانه به صورت پیشخوان است میتواند به عنوان میز بار یا میز ناهارخوری مورد استفاده باشد و این باعث استفاده بهتر و بهینه تر از فضای داخلی آپارتمان میشود.

طراحی و مدل ساخت جزیره های آشپزخانه از طراحی کلی بکار رفته در کابینت آشپزخانه پیروی میکند. در کابینت های چوبی منبت، جزیره آشپزخانه با قطعات منبت چوبی ترکیب میشود. این قطعات منبت معمولا در پایه های جزیره و همچنین در پیشانی تاج آن بکار میرود. جزیره منبت کابینت از نظر ظاهری شباهت بسیار زیادی به قطعات سرستون منبت دارد و فقط از نظر ابعاد بزرگتر از سرستون چوبی است.

گروه تولیدی توسکا منبت با در اختیار داشتن بهترین و بروزترین ماشین آلات CNC منبت چوب و همچنین بانک جامعی از طرح های جزیره منبت میتواند تولیدات و محصولات با کیفیتی را مطابق سلیقه و نیاز مشتریان طراحی و تولید نماید.

محصولات جزیره منبت