گروه تولیدی توسکا منبت

آدرس : جاده امام رضا، شهرک صنعتی خاوران، سایت چوبستانه، چوبستانه ششم، بعد از بانک ملی پلاک 5338

نرده پله منبت

نام دیگر نرده پله چوبی Wood Stair Bluster است. امروزه استفاده از چوب طبیعی در طراحی دکوراسیون داخلی یکی از موضوعات مورد علاقه طراحان داخلی است. پله یکی از المان های داخلی خانه است که در طراحی آن میتوان از متریال چوب طبیعی استفاده کرد. یکی از اجزای پله، نرده پله است که دو نقش اساسی را داراست. اول آنکه به عنوان حریم و حفاظ راه پله عمل میکند تا امنیت افراد را تامین نماید و دوم به عنوان نمای ظاهری راه پله، طرح و نقش زیبایی را در دکوراسیون داخلی ایجاد میکند.

نرده پله چوبی با نقش و نگار منبت و شکل ظاهری خود میتواند گرمای خاصی به ظاهر خشک و بی روح راه پله دهد. البته نرده پله چوبی در دو نوع کلی هستند : نرده پله منبت و نرده پله خراطی

نرده پله منبت چوبی

در نرده پله منبت چوبی، انواع نقش و نگار منبت بر روی بدنه اصلی نرده توسط استاد منبت کار و یا دستگاه CNC روتاری ایجاد میشود. معمولا طرح هایی از انواع گل و برگ و شاخه و یا شیارهای منظم در این نوع کار منبت استفاده میشود.

نرده پله خراطی

در این نوع از نرده پله دیگری خبری از نقش و نگارهای منبت چوبی نیست و فقط بدنه اصلی نرده پله، توسط خراط و یا دستگاه CNC خراطی تراشیده میشود و سطح آن کاملا صاف و یکدست است.

گروه تولیدی توسکا منبت با در اختیار داشتن بهترین و بروزترین ماشین آلات CNC منبت چوب و همچنین بانک جامعی از طرح های نرده پله چوبی منبت میتواند تولیدات و محصولات با کیفیتی را مطابق سلیقه و نیاز مشتریان طراحی و تولید نماید.

محصولات نرده پله