گروه تولیدی توسکا منبت

آدرس : جاده امام رضا، شهرک صنعتی خاوران، سایت چوبستانه، چوبستانه ششم، بعد از بانک ملی پلاک 5338

پایه منبت چوبی

پایه منبت چوبی عموما در صنعت مبلمان تحت عنوان furniture Legs شناخته میشوند. امروزه ایجاد ظرافت های طراحی در مبلمان باعث شده تا در تمامی اجزا مبلمان داخلی این ظرافت در طراحی رعایت گردد و برای همین پایه منبت چوبی یکی از قطعاتی است که بیشترین تنوع در طراحی و نقش را داراست. پایه منبت در انواع مبلمان همچون مبلمان کلاسیک ( مبل استیل )، سرویس میز ناهارخوری، ویترین های دکوراتیو و سرویس خواب استفاده میشود.

پایه های منبت چوبی متناسب با نوع طراحی به کار رفته در مبلمان به دو دسته کلی تقسیم میشوند. دسته اول پایه های منبتی هستند که در آنها نقوش گل و برگ به کار رفته است. این نوع پایه منبت یا به صورت کاملا راست و ایستاده بوده و یا به صورت انحنا دار ساخته میشود که به آن پایه منبت سم آهویی گفته میشود. دسته دوم پایه های منبت بیشتر در طراحی مدرن مبلمان مورد استفاده قرار میگیرند. در این نوع دیگر خبری از طرح و نقش منبت گل و برگ و شاخه نیست و فقط سطوح و خطوط زاویه دار و همچنین شیارهای منتظم روی آنها ایجاد میشود.

گروه تولیدی توسکا منبت با در اختیار داشتن بهترین و بروزترین ماشین آلات CNC منبت چوب و همچنین بانک جامعی از طرح های پایه منبت چوبی میتواند تولیدات و محصولات با کیفیتی را مطابق سلیقه و نیاز مشتریان طراحی و تولید نماید.

محصولات پایه منبت